Chcesz gwarancji? Jest trudno podjąć decyzję o zakupie nieruchomości na podstawie zdjęć i nagrań. Morze wszystkich odcieni: od błękitnego do turkusowego, zieleń pachnących drzew, wspaniałe kwiaty i powietrze morskie wypełnione tymi wszystkimi zapachami nie da się przekazać za pomocą filmików i foto. Dlatego proponujemy potencjalnym nabywcom wyjazdy informacyjne, grupowe i indywidualne, podczas których będziecie mieć możliwość zobaczyć interesujące oferty, odrzucić wszelkie wątpliwości i zdecydować się na apartament lub willę nad morzem.Tylko przy bezpośrednim kontakcie z nieruchomością jesteśmy w stanie docenić elegancję, szyk, komfort i lokalizację wybranej willi lub apartamentu. To jest idealna okazja do stworzenia całościowego poglądu na temat nieruchomości na Sardynii.
Wybierz się na grupowy lub indywidualny wyjazd informacyjny na Sardynię

WYJAZDY GRUPOWE:

Nabliższe terminy wyjazdów grupowych:
22.07.- 26.07.19
19.08 – 23.08.191
5.09 – 19.09.19
Ilość osób w grupie: do 10 osó

Prosimy zapisywać się na wyjazd dzwoniąс pod numer telefonu +48 504 269 102 lub wypełniając formularz.

Czas trwania wyjazdu wynosi 3 – 4 dni. W tym czasie zapoznasz się z nieruchomościami, zbadasz dokumenty i podejmiesz decyzję o zakupie. Nasz asystent polskojęzyczny pomoże z zakwaterowaniem i adaptacją. Program jest tworzony zgodnie z wnioskami uczestników, dlatego nieruchomości oraz kolejność ich pokazywania mogą być różne, w różnych grupach. Pokażemy zbudowane nieruchomości, w trakcie budowy, a także nowe projekty i grunty pod budowę.

Zobaczą Państwo nieruchomości, wnętrze, jakość wykończenia, wygodę związaną z zaplanowaniem przestrzeni, infrastrukturę oraz wyjątkowość najbliższych plaż. Otrzymacie informację o ustawodawstwie, szczegółach zakupu nieruchomości, podatkach i lokalizacji.Zalecamy udanie się na wyjazd ze współmałżonkiem lub osobą, która podejmuje decyzję o zakupie nieruchomości.

W trakcie wyjazdu grupie towarzyszą prawnicy, architekci i tłumacze, którzy pomogą Tobie wybrać odpowiednią opcję, doradzą w kwestii związanej z podatkami i zarządzania nieruchomościami.

Podczas wizyty informacyjnej umożliwiamy negocjacje z deweloperami (właścicielami nieruchomości), podczas których można zarezerwować odpowiedni apartament lub willę. Aby to zrobić, wystarczy zdeponować minimalną kwotę 3 000 EUR w gotówce lub zapłacić kartą bankową.

Wszystkie nieruchomości i projekty znajdują się w bliskiej odległości od morza i posiadają w pełni przygotowaną infrastrukturę. 

Program wizyty informacyjnej obejmuje także zwiedzanie i degustację potraw włoskich i sardyńskich. Kuchnia Sardynii ma swoje cechy i tradycje etniczne. Endemiczne rośliny i przyprawy, które rosną tylko na Sardynii, nadają kuchni Sardynii charakterystyczny i interesujący smak. Na lunch zapraszamy do tradycyjnych sardyńskich restauracji, w których można skosztować typowe potrawy. Posmakujesz pecorino sardo, wytwarzany wciąż tradycyjnymi metodami, seadas, krewetki, chleb Carasau i Guttiau oraz inne potrawy. Dania te są szczególnie smaczne przy akompaniamencie lokalnych win – „Cannonau”, „Malvasia” i starego likieru „Mirto”.

Wyjazd jest planowany po historycznych i współczesnych częściach Sardynii. Zobaczycie turkusowo-błękitne laguny i niekończące się białe plaże z niebieskimi flagami. Zatokę, do której w czasach starożytnych przybywały statki z Rzymu i Konstantynopola. Góry i łąki, gaje oliwne, sady cytrusowe, lasy iglaste i gaje dębu korkowego.

Odwiedzicie centrum balneologiczne (na życzenie), w którym można popływać w basenie termalnym lub poddać się zabiegom spa.
Uwaga! Program wycieczkowy jest dodatkiem do wyjazdu informacyjnego i może być wrożony częściowo.

O Sardynii i jej pięknie można mówić bez końca. Poznaj z nami Sardynię wszystkimi zmysłami.

Zapisz się na wyjazd

Wyjazdy indywidualne

Indywidualna podróż w celu oglądania nieruchomości na Sardynii jest możliwa w dogodnym dla Ciebie czasie. Należy pamiętać, że nieruchomości są rozrzucone po całej Sardynii i jest trudno pokazać je wszystkie indywidualnie. Dlatego jeśli chcesz zapoznać się z dużą liczbą nieruchomości na Sardynii, polecamy wyjazdy grupowe. Jeśli interesuje Cię nieruchomość określonego typu lub w określonej lokalizacji, lub jeśli zarezerwowałeś już nieruchomość, możemy zorganizować wyjazd indywidualny na Sardynię.

Naszym celem jest pomoc Tobie w podjęciu decyzji o nabyciu nieruchomości na Sardynii. Aby to zrobić, oprowadzimy Cię po wyspie i pokażemy możliwości. Przekażemy wszystkie niezbędne informacje dotyczące nieruchomości, podatków, lokalizacji.
Nie tylko obejrzymy, ale i wypróbujemy na sobie, czym jest życie na wyspie milionerów. 

Nie mamy gotowych programów, tworzymy je indywidualnie. Zapewnimy pomoc w przygotowaniu trasy, zakwaterowaniu, przygotujemy indywidualny program pobytu, zapewnimy usługi tłumacza, przewodnika, wsparcie prawne. Profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawią, że wizyta w bajecznej krainie pozostanie w pamięci na długo i będzie produktywna. Koszt wyjazdu jest omawiany indywidualnie.

Prosimy przekazywać naszym konsultantom z wyprzedzeniem swoje życzenia i oczekiwania. To pomoże nam opracować program przeglądu nieruchomości, który w pełni Was zadowoli.

Zapisz się na wyjazd

Konsorcjum Deweloperów Sardynii proponuje nie tylko ciekawe programy, pokazujące nieruchomości na sprzedaż, ale i odpowie na pytanie: „DLACZEGO SARDYNIA?” Po wyjazdach, potencjalni nabywcy odważnie zawierają i podpisują umowy. Są przekonani, że dokonali właściwego wyboru nieruchomości. Sardynia przyciąga i gwarantuje prawdziwą rozkosz!